Крісло - шезлонг садове розкладне для відпочинку чорне

2 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3738570
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцне, комфортабельне крісло для відпочинку зі сталі та поліестеру, зі зручною подушкою для шиї та підставкою для ніг. Складане. 64х84 см, вис. 111 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 64 см, висота: 111 см, глибина: 84 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| вага | 7 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Пластик |
| Розділ | Багатопозіційний стілець |
| Функція | Складане, Покроковий механізм нахилу спинки та підставки під ноги |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 999 ₴


