Лаунж столик раскладний маленький хардвуд

1 799 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3780350
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір в зібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 46 см, висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 49 см, довжина: 69 см, висота: 8 см |
| вага | 4 кг |
| Матеріал стола | Каркас: Масив акації, Хардвуд (тверде дерево), Столешня: Масив акації, Хардвуд (тверде дерево) |
| Форма | Квадрат |
| Функція | Складаний |
| Обробка | Промащений |
| Колір | Під дерево |
| Свідоцтво про екологію та безпеку |
FSC® |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 1 799 ₴




