Лаунж столик кадратний 45x45см граніт

2 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3776210
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Розмір в зібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 45 см, висота: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 50 см, висота: 10 см |
| вага | 13 кг |
| Матеріал стола | Каркас: Сталь, Столешня: Граніт |
| Форма | Квадрат |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 2 499 ₴




