Лаунж крісло сірий

7 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3780440
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюміній та нейлон з УФ-захистом. З подушкою для сидіння, з чохлом з міцного структурованого поліестера. 70х84 см, вис. 79 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 79 см, глибина: 84 см |
| висота сидіння | 40 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 82 см, довжина: 94 см, висота: 64 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал |
Каркас: Алюміній , Нейлонова мотузка,Спинка: Алюміній , Нейлонова мотузка,Сидіння: Алюміній , Нейлонова мотузка |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Сірий |
| включає | Чудова подушка з чохлом з міцного структурованого поліестеру |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 999 ₴





