Лава садова сіра зі спинкою

5 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3796010
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір в зібраному стані | ширина: 125 см, висота: 81 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 46 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 126 см, довжина: 63 см, висота: 13 см |
| вага | 14 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь,
Спинка: Артвуд (штучне дерево) ,Сидіння: Артвуд (штучне дерево) |
| Розділ | Лава |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Сірий |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 999 ₴



