Горщик Для використання на вулиці діаметр 29см. сірий

999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6417900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | Діаметр: 29 см, Висота: 36 см |
| Матеріал | Полістоун (штучний камінь) |
| Колір | Аантрацит (темно-сірий) |
| вага | 2 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 999 ₴


