Горшок напольний 60см чорний для вулиці

2 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6432600
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | Ширина: 23 см, Довжина: 60 см, Висота: 58 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 23 см, довжина: 60 см, висота: 58 см |
| Матеріал |
Гальванізована сталь |
| Колір | Чорний |
| вага | 3,5 кг |
| Використання | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| Морозостійкий | ні |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 299 ₴




