Підставка для горщиків HAVE 17х64х52см

2 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6436800
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | Ширина: 17 см, Довжина: 64 см, Висота: 52 см |
| Матеріал |
Гальванізована сталь |
| Колір | Чорний |
| вага | 3 кг |
| Використання | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина підставки | 640 мм |
| Висота підставки | 520 мм |
| Вага підставки | 3 кг |
| Варіант установки підставки | підлога, стіна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 299 ₴



