Комплект білих меблів для балкона (приставний складаний столик і 2 стільці), bobi

5 999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S360477
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл: Лакований масив сосни. Монтується до стіни. 60х80 см, вис. 42 см Стілець: Масив сосни та МДФ. 41х48 см, вис. 87 см

| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал |
МДФ , Олив з'єднай |
| Обробка | Лакований |
| Колір | Білий |
| Можливість подовження | ні |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 80 см, висота: 42 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 80 см, висота: 7 см |
| вага | 9 кг |
| Кількість упаковок | 1 |

| Матеріал |
МДФ , Олив з'єднай |
| Обробка | Лакований |
| Колір | Білий |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 41 см, висота: 87 см, глибина: 48 см |
| висота сидіння | 45 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 48 см, довжина: 91 см, висота: 14 см |
| вага | 10 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стіл |
| Тип столу | модульний |
| Форма столу | Квадратний |
- Ціна: 5 999 ₴






