Стілець м'який обідній сірий тканинний

2 999 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 3683441
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Матеріал | ППУ, Метал, ПП (поліпропілен), Пластик, Фанера, Поліестер |
| набиття | сидіння та спинка |
| Колір | Сірий, Дуб |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 50 см, висота: 84 см, глибина: 54 см |
| висота сидіння | 47 |
| глибина сидіння | 42 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 51 см, довжина: 55 см, висота: 53 см |
| вага | 6 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 999 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.






