Столик круглий чорний на металевій ніжці

1 999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4911115
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масив деревини та метал. Діам. 48 см, вис. 43 см

| Тип | Столик |
| Форма | Коло |
| Матеріал |
МДФ , Метал,Шпон дуба ,Шпон окоуме , Масив гевеї |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Чорний |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 48 см, висота: 43 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 54 см, висота: 7 см |
| вага | 4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 4 кг |
| Довжина столика | 480 мм |
| Глибина столика | 480 мм |
| Висота столика | 430 мм |
- Ціна: 1 999 ₴



