Крісло багатопозиційне з висувним механізмом для ніг зі штучної шкіри

11 999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3620870
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штучна шкіра. Вбудована підставка для ніг, з покроковим механізмом підйому. 67х92/161 см, вис. 87/105 см

| Матеріал | Штучна шкіра, ППУ, Метал, Фанера |
| Наповнення | ППУ, ППУ |
| Колір | Чорний |
| Функція | Вбудована підставка для ніг, Покроковий механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 67 см, висота: 87-105 см, глибина: 92-161 см |
| висота сидіння | 49 |
| глибина сидіння | 53 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 76 см, висота: 65 см |
| вага | 29 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підлокітники | Так |
- Ціна: 11 999 ₴







