Тумба з металу приліжкова чорна з шухлядою

3 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3698097
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат та метал. Шухляда з механізмом "натисни та відкрий". 40х40 см, вис. 59 см
| Тип | Тумба приліжкова |
| Матеріал |
МДФ ,Меламін , Метал |
| Колір | Дуб, Чорний |
| Особливості шухляди |
Відкриття натисканням |
| включає | 1 шухляда, 1 полиця |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 40 см, висота: 59 см, глибина: 40 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 47 см, довжина: 68 см, висота: 13 см |
| вага | 8 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 59 см |
- Ціна: 3 499 ₴





