Стильне домашнє крісло тканинне тісно синє на масиві дерева з підлокітниками

7 999 ₴
- В наявності
- Код: 50423573
- +380 (44) 578-04-04

Завдяки класичному дизайну крісла його можна встановлювати в різних інтер’єрах і поєднувати з іншими меблями.
Чохол стійкий до тертя, протестовано для 50 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для меблів при щоденному використанні вдома. Понад 30 000 циклів означає гарну стійкість до тертя.Рівень світлостійкості чохла - 5-6 (здатність не втрачати колір) за шкалою від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами рівень світлостійкості 4 або вище балів є придатним для домашнього використання.
Каркас:Сталь, Поліестерна вата, Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 75 кг/куб.м, ДВП
Подушка сидіння:Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 35 кг/куб.м, Поліестерна вата
Ніжка:Масив берези, Прозорий акриловий лак
Тканина/Тканина: 100% поліестер
Каркас, незнімний чохолПропилососьте.Протирати вологою тканиною.
Чохол на подушкуНе періть.Не відбілювати.Не сушіть у пральній машині.Не прасуйте.Не піддавати хімічному очищенню.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 750 мм |
- Ціна: 7 999 ₴







