Стильне тканинне пружинисте крісло світло бежеве з підлокітниками та високою спинкою для голови

2 999 ₴
- В наявності
- Код: 29240797
- +380 (44) 578-04-04

Каркас із багатошарового клеєного березового шпону комфортно пружинить.Висока спинка чудово підтримує вашу шию.Великий вибір різних подушок для сидіння дає змогу легко змінити вигляд вашого крісла та вітальні загалом
Каркас крісла
Несуча тканина:100% поліпропілен
Каркас:Формований багатошаровий клеєний шпон з обробкою, Дубовий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
Подушка для крісла
Набивка спинки та сидіння:Пінополіуретан 30 кг/куб.м, Поліестерна вата
Тканина:100 поліестер (мін. 90% з перероблених матеріалів)
Знімний чохолКріслоМашинне прання, макс. 40°C, стандартний режим.Прати окремо.Не відбілювати.Не сушіть у пральній машині.Прасувати макс. за 150°C.Професійна хімічна чистка з тетрахлоретиленом та гідрокарбонатами, стандартний режим.
КаркасКаркас кріслаПротирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.Витирайте насухо чистою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Висота | 1000 мм |
- Ціна: 2 999 ₴




