Дитяче біле ліжечко для новонароджених зі знімною бічною панеллю

2 999 ₴
- В наявності
- Код: 10248519
- +380 (44) 578-04-04
Коли дитина підросте і навчиться самостійно вилазити з ліжечка, одну бокову панель можна зняти.Дитина буде спати в безпеці та комфорті, адже міцні матеріали в каркасі дитячого ліжечка пройшли перевірку та гарантовано нададуть тілу необхідну підтримку.Це дитяче ліжко забезпечує циркуляцію повітря та створює комфортні умови для сну.Задля безпеки вашої дитини використовуйте ліжечко та матрац однакового розміру.Відповідає вимогам європейського стандарту EN 716-1.Комплект для переобладнання додається.Матрац та постільна білизна продаються окремо.
Основні частини/ Стрижні/ Каркас основи ліжка:Масив деревини, Акриловий прозорий лак із відтінком
Перекладина:ДВП, Масив деревини, Акриловий прозорий лак із відтінком
Тканина: 100% нейлон
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.Витирайте насухо чистою тканиною.
Паковання
Ширина: 70 см Висота: 12 см Довжина: 121 см Вага: 16.10 кг Паковання (і): 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Вага ліжечка | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація матрацом | Немає |
- Ціна: 2 999 ₴





