Плетеное кресло садовое натура (петан)

8 499 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3784001
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюміній та петан. З подушкою для сидіння, з чохлом з міцного структурованого поліестера. 74х76 см, вис. 70 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 74 см, висота: 70 см, глибина: 76 см |
| висота сидіння | 34 |
| Висота підлокітника крісла | 59 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 75 см, довжина: 79 см, висота: 40 см |
| вага | 7 кг |
| Матеріал |
Каркас: Алюміній ,Спинка: Петан (штучний ротанг) ,Сидіння: Петан (штучний ротанг) ,Підлокітник: Петан (штучний ротанг) |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Натура |
| включає | Чудова подушка з чохлом з міцного структурованого поліестеру |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: 8 499 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.






