Садова Диван-гойдалка зі сталі 3-місна сіра з козирком

11 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3764900
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3-місна. Сталева основа, зйомна подушка для сидіння вис. 6 см, підлокітники з петану. Максимальне навантаження: 300 кг. 220х134 см. вис. 182 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 220 см, висота: 182 см, глибина: 134 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 215 см, довжина: 55 см, висота: 21 см |
| вага | 34 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Петан (штучний ротанг) |
| Обробка |
Порошкове покриття |
| Колір | Сірий |
| включає | Якісна подушка з міцним поліестеровим чохлом |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Додаткова інформація | подушка вис. 6 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 11 990 ₴





