Горщик садовий пластиковий із підсвіткою висота 40 см

1 390 ₴
- В наявності
- Код: 6424895
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розмір | Діаметр: 38 см , висота: 40 см |
| вага | 2,5 кг |
| - | |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 5 м |
| Трансформатор | IP44 |
| Кількість лампочок/LED | 12 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Тип лампочки/LED | SMD |
| шкала Люмена | 240 |
| гамма кольорів в Кельвінах | 3000 Кельвін |
| Вбудований світлодіод | так |
| Використання | для використанні на вулиці |
| час горіння | 50000 години |
| Живлення | Електрична вилка |
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 390 ₴


