Етажерка — столик білий на коліщатках

2 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3811011
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| матеріал | Бамбук
МДФ |
| Обработка | Lakovanij |
| колір | білий |
| Розмір у зібраному стані | ширина: 60 см, висота 61 см, глибина 40 см |
| Інструкція зі збирання | самостійне збирання |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 45 см, довжина 70 см, висота 7 см |
| вага | 8 кг |
| Габаритні розміри етажерки | |
|---|---|
| Ширина етажерки | 600 мм |
| Глибина етажерки | 400 мм |
| Висота етажерки | 610 мм |
| Основні | |
| Тип етажерки | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 2 |
| Тип меблів | Етажерка |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 900 ₴





