Стелаж офісний із розсувними дверима на 2 полиці

3 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3689701
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| матеріал | Ламінат, Плита ДСП, Сталь |
| колір | "Дуб", чорний |
| Тип | розсувні двері |
| містить | 2 полиці |
| Розмір у зібраному стані | ширина: 80 см, висота 92 см, глибина 40 см |
| Інструкція зі збирання | самостійне збирання |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 111 см, довжина 43 см, висота 12 см |
| вага | 18 кг |
| кількість паковань | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стелаж для документів |
- Ціна: 3 750 ₴





