Стелаж білий на 3 полиці (масив сосни), bobi

2 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3697728
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| матеріал | масив сосни |
| Обработка | Lakovanij |
| колір | білий |
| Розмір у зібраному стані | ширина: 80 см, висота 85 см, глибина 30 см |
| Інструкція зі збирання | самостійне збирання |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 33 см, довжина 88 см, висота: 11 см |
| вага | 9 кг |
| кількість паковань | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стелаж для документів |
- Ціна: 2 599 ₴




