Буфет із дверцятами, оздоблення під бетон

4 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3682151
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | Буфет |
| матеріал | ХДФ, Плита ДСП |
| колір | білий, бетон |
| містить | 2 двері, 3 полиці |
| Розмір у зібраному стані | ширина: 140 см, висота 70 см, глибина 40 см |
| Інструкція зі збирання | самостійне збирання |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 43 см, довжина: 149 см, висота: 24 см |
| вага | 45 кг |
| кількість паковань | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Тип фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип меблів | буфет |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри буфету | |
| Ширина буфету | 1400 мм |
| Глибина буфету | 400 мм |
| Висота буфету | 700 мм |
- Ціна: 4 799 ₴




