Тумба під телевізор на коліщатках білий/ бетон

3 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3682161
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | Тумба під телевізор |
| матеріал | Плита ДСП |
| колір | білий, бетон |
| містить | 1 двері, 1 полиця, 4 коліщатка |
| Розмір у зібраному стані | ширина: 110 см, висота 64 см, глибина 40 см |
| Інструкція зі збирання | самостійне збирання |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 42 см, довжина 130 см, висота: 11 см |
| вага | 32 кг |
| кількість паковань | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1100 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 640 мм |
- Ціна: 3 699 ₴





