Ліжко-кушетка 90x200 бетон/білий з коробом для білизни

5 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3681951
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламинат. Без ламельної основи та матраца. Оздоблення: під бетон. 90х200 см
| матеріал | ХДФ, Меламін, Плита ДСП |
| колір | білий, бетон |
| Розмір у зібраному стані | ширина: 204 см, висота 75 см, глибина: 99 см |
| спальне місце | ширина: 90 см, довжина 200 см |
| Інструкція зі збирання | самостійне збирання |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 81 см, довжина: 206 см, висота: 24 см |
| цікаво знати | Без основи під матрац, без матраца, підходить для бокс-матраців, пружинних і безпружинних матраців |
| Характеристики | З коробом для білизни |
| вага | 53 кг |
| кількість паковань | 2 |
| Ємність для зберігання | під матрацом |
| містить | 2 ящики |
| Основні | |
|---|---|
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 81 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 24 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
- Ціна: 5 580 ₴






