Столик квадратный садовый на одной ножке 60см натура (искусственный ротанг), bobi

6 999 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3793300
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розділ | Для балкону |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 60 см, висота: 74 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 70 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 22/9 см, довжина: 22/62 см, висота: 70/70 см |
| вага | 16 кг |
| Матеріал | Каркас: , Граніт, , Столешня: , ніжки: , |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Форма | Квадрат |
| Обробка | |
| Колір | Натура |
| Не потребує обслуговування | так |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет мебели | Натуральный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы | квадратная |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
| Длина стола | 600 |
| Ширина стола | 600 |
| Вес | 13 |
| Высота стола | 720 мм |
- Цена: 6 999 ₴





