Лаунж софа диван садовий чорний зі штучного ротанга (3-місний), bobi

11 840 ₴
- В наявності
- Код: 3792600
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

3-місна софа зі сталі та Петан. З подушками для сидіння, з чохлом із міцного структурованого поліестеру. 173х77 см, вис. 82 см
| Розмір у зібраному стані | ширина 173 см, висота 82 см, глибина 77 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Розмір у розібраному стані | ширина: 84 см, довжина: 162 см, висота 35 см |
| вага | 28 кг |
| матеріал стільця | Каркас:
Сталь , Спинка:Петан (штучний ротанг) Сидіння:Петан (штучний ротанг) Підлокітник:Петан (штучний ротанг) Петан (штучний ротанг) — це легка штучна лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист і стійкий до будь-яких погодних умов. |
| Обработка |
порошкове покриття |
| колір | чорний |
| містить | чудова подушка з чохлом із міцного структурованого поліестеру |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Сталь, Штучний ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Колір меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
- Ціна: 11 840 ₴

