Стул садовый Петан натура (искусственный ротанг) натура, bobi

3 900 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3791300
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сталь та водонепроникний петан, ручного плетіння. Можна зберігати стопкою. 55х63 см, вис. 94 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 55 см, висота: 94 см, глибина: 63 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: , Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Крісло |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Обробка | |
| Колір | Натура |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет мебели | Натуральный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
| Вес | 5.0 |
- Цена: 3 900 ₴





