Кресло - шезлонг садовое раскладное для отдыха черное, bobi

2 799 ₴
Минимальный заказ — 2 шт.
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: 3700226
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцне, комфортабельне крісло для відпочинку зі сталі та поліестеру, зі зручною подушкою для шиї та підставкою для ніг. Складане. 64х84 см, вис. 111 см

| Розмір в зібраному стані | ширина: 64 см, висота: 110 см, глибина: 84 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 62 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 97 см, висота: 14 см |
| вага | 7 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Поліестер, Сидіння: Поліестер, Підлокітник: Поліпропілен, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Розділ | Багатопозіційний стілець |
| Функція | Складане, Покроковий механізм нахилу спинки та підставки під ноги |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал спинки | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь |
- Цена: 2 799 ₴
- Минимальный заказ: 2 шт.



