Ящик вазон для растений из дерева и стали

2 399 ₴
- В наличии
- Код: 6426785
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір | Ширина: 22 см, Довжина: 62 см, Висота: 60 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 23 см, висота: 21 см |
| Матеріал | Масив акації,
Гальванізована сталь , Пластик |
| Колір | Чорний, Під дерево |
| вага | 4,3 кг |
| Використання | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| Морозостійкий | так |
| Обробка | Промащений, Порошкове покриття |
| Свідоцтво про екологію та безпеку |
FSC® |
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Черный |
- Цена: 2 399 ₴


