Шезлонг лежак садовый складной с регулируемым козырьком от солнца (5 положений), bobi

4 999 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 3726350
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та текстилен. З регульованим навісом. Складаний. 59х195 см, вис. 30 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 59 см, довжина: 195 см, висота: 30 см |
| висота сидіння | 30 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 81 см, довжина: 61 см, висота: 16 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | Каркас: , Сталь, Спинка: , Сидіння: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| покриття | |
| Розділ | Шезлонг |
| Функція | 5-позиційний, Складане |
| Характеристики | Регульований захист від сонця |
| Обробка | |
| Колір | Темно-сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие колесиков | Нет |
| Цвет | Темно-серый |
| Комплектация | |
| Съемный козырек от солнца | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Материал | Алюминий |
- Цена: 4 999 ₴




