Столик-подтавка для ноутбука черный bobi

1 549 ₴
- В наличии
- Код: 3635114
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Письмовий стіл |
| Матеріал | ABS пластик, , , ПП (поліпропілен), Сталь |
| Матеріал | Лицьова сторона: ABS пластик, Верхня частина: , ніжки: Сталь |
| Колір | Чорний |
| Характеристики | Складане, Регульована висота |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 34 см, довжина: 60 см, висота: 22/26 см |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 34 см, довжина: 60 см, висота: 4 см |
| вага | 3 кг |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Столик |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Материал | Пластик |
- Цена: 1 549 ₴




