Дерево гірлянда З таймером Висота 160 см bobi (208 led лампочок)

2 999 ₴
- В наличии
- Код: 6135225
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал | Мідь, ПЕ (поліетилен), ПВХ, Поліпропілен, Сталь |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розмір | Висота: 160 см |
| - | |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 5 м |
| Кількість лампочок/LED | 208 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Тип лампочки/LED | LED (світлодіод) |
| Витрата кВт⋅год за 24 години із використанням таймера | 0,0216 |
| Ефект | 3,6 Вт |
| гамма кольорів в Кельвінах | 2500 Кельвін |
| Використання | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| час горіння | 10000 години |
| Живлення | Електрична вилка |
| Характеристика | З таймером |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Гирлянда |
| Длина | 160 см |
- Цена: 2 999 ₴





