Новорічне дерево - гірлянда 400LED з таймером 200 см. bobi

4 699 ₴
- В наличии
- Код: 6135901
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для використання надворі. 400 LED. Тепле біле світло. З таймером. Вис. 200 см
| Матеріал | Мідь, ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Розмір | висота: 200 см |
| - | |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 5 м |
| Кількість лампочок/LED | 400 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Тип лампочки/LED | LED (світлодіод) |
| Витрата кВт⋅год за 24 години із використанням таймера | 0,0864 |
| Ефект | 24 Вт |
| шкала Люмена | 7 |
| гамма кольорів в Кельвінах | 2500 Кельвін |
| Вбудований світлодіод | так |
| Використання | Для використання в приміщенні/на вулиці |
| час горіння | 20000 години |
| Живлення | Електрична вилка |
| Характеристика | З таймером |
| Таймер | так |
| Основные | |
|---|---|
| Количество ламп | 400 шт |
| Количество светодиодов | 400 шт |
| Форма лампочки | Цветок |
| Упаковка | Коробка |
| Размеры | |
| Высота | 2000 мм |
- Цена: 4 699 ₴




