Матрац надувний 97x191см (вбудований насос ), bobi

3 600 ₴
- В наличии
- Код: 4705910
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір | Ширина: 97 см, Довжина: 191 см, Висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 39 см, довжина: 14,5 см, висота: 35 см |
| вага | 5,5 кг |
| Матеріал | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Матеріал покриття | Велюровий флок |
| Для щоденного використання | так |
| Властивості | , |
| Наповнення | Латка для ремонту, Сумка для зберігання |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 3 хвилини |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1910 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Высота | 460 мм |
| Вес | 5 кг |
- Цена: 3 600 ₴





