Дзеркало біле кругле 55 см bobi

2 999 ₴
- В наличии
- Код: 3601097
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал | , Дзеркальне скло, Сталь |
| Матеріал | Спинка: |
| Каркас | Сталь |
| Дзеркало | Дзеркальне скло |
| Обробка | Лакований |
| Колір | Білий |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 55 см, глибина: 2 см |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 56 см, довжина: 56 см, висота: 3 см |
| вага | 3 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
- Цена: 2 999 ₴





