Дзеркало біле вузьке нависне 127см bobi

1 999 ₴
- В наличии
- Код: 3800004
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал | , Дзеркальне скло, Полістирол |
| Матеріал | Спинка: , Полістирол |
| Дзеркало | Дзеркальне скло |
| Колір | Білий |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 35 см, висота: 127 см, глибина: 2 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 36 см, довжина: 134 см, висота: 10 см |
| вага | 3 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 1270 мм |
| Вес | 3 г |
- Цена: 1 999 ₴




