Стіл письмовий офісний 160см чорний, bobi

6 999 ₴
- В наличии
- Код: 3601336
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Письмовий стіл |
| Матеріал | , Плита ДСП, Сталь |
| Матеріал | Верхня частина: Плита ДСП, ніжки: Сталь, Каркас: Сталь |
| Колір | Чорний |
| Характеристики | Регульовані ніжки (для регулювання висоти ніжок при встановленні на нерівній поверхні) |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 160 см, висота: 75 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1600 мм |
| Глубина столешницы | 800 мм |
| Высота от пола | 750 мм |
- Цена: 6 999 ₴




