Стелаж лофт на 5 полиць колір дуб / білий bobi

5 200 ₴
- В наличии
- Код: 3602090
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Матеріал | , , Метал |
| Матеріал | Верхня частина: , , Сталь, дно: , , Сталь, Бокова сторона: , , ніжки: Сталь, Каркас: Сталь, Поверхня: , Полиця: , , Сталь |
| Обробка | |
| Колір | Дуб, Білий |
| включає | 5 полиць |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 109 см, глибина: 30 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 33 см, довжина: 117 см, висота: 14 см |
| вага | 11 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість упаковок | 1 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальная высота стеллажа | 1090 мм |
| Цвет | Белый |
- Цена: 5 200 ₴




