Крісло геймерське компютерне чорно зелена - Сітка (Металева основа, Зйомна подушка) bobi

14 500 ₴
- В наличии
- Код: 3690385
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сітка МЕШ. Металева основа. Зйомна подушка для додаткової підтримки шиї або спини. Регульовані підлокітники та висота, механізм плавного нахилу спинки. 70х56 см, вис. 129/139 см
| Матеріал | ППУ, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер сітка, Сталь |
| Матеріал | Сидіння: Фанера, Поліестер сітка, поліуретанова піна, Сталь, Спинка: Поліестер сітка, поліуретанова піна, Сталь, Підлокітник: ПП (поліпропілен), Сталь, ніжка: Сталь |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер сітка, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 50 кг/м³ |
| Зірчаста основа | Сталь |
| Коліщата | ПУ (поліуретан) |
| Спинка | Наповнення: Поліестер сітка, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м³ |
| Підголівник | Наповнення: Поліестер сітка |
| Підлокітник | ПУ (поліуретан) |
| Підлокітник | Наповнення: ПУ (поліуретан), Сталь |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Зелений |
| Функція | Регульовані підлокітники, Фрикційне колесо, Газовий підйомник, Механізм блокування, Подушка для поясниці, Подушка для шиї, Плавний механізм нахилу |
| Характеристики | Регульована висота |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 129-139 см, глибина: 56 см |
| висота сидіння | 45-55 |
| глибина сидіння | 50 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 32 см, довжина: 86 см, висота: 65 см |
| вага | 21 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 14 500 ₴








