Крісло геймерське Штучна шкіра чорний/червоний, Регульовані підлокітники та висота, механізм нахилу bobi

13 900 ₴
- В наличии
- Код: 3601125
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штучна шкіра. Зйомна подушка для додаткової підтримки спини або шиї. Регульовані підлокітники та висота, механізм плавного нахилу спинки. 70х70 см, вис. 126-136 см

| Матеріал | ABS пластик, Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), ПЕ поліетилен, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліамід, Поліестер, Сталь |
| Матеріал | Сидіння: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Фанера, поліуретанова піна, Спинка: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), поліуретанова піна, Підлокітник: ПУ (поліуретан), Поліамід, Сталь, ніжка: Поліамід |
| Каркас | Фанера, Сталь |
| Сидіння | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 32/24 кг/м³ |
| Зірчаста основа | Поліамід |
| Коліщата | ПУ (поліуретан) |
| Спинка | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22/24 кг/м³ |
| Підголівник | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22/24 кг/м³ |
| Підлокітник | ПУ (поліуретан) |
| Підлокітник | Піноматеріал: ПУ (поліуретан) |
| Каркас сидіння | Фанера, Сталь |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Червоний |
| Функція | Регульовані підлокітники, Регульована спинка, Фрикційне колесо, Газовий підйомник, Механізм блокування, Подушка для поясниці, Подушка для шиї, Нейлонова основа, Плавний механізм нахилу |
| Характеристики | Регульована висота |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 126-136 см, глибина: 70 см |
| висота сидіння | 45-55 |
| глибина сидіння | 48 |
| Висота підлокітника | 63 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 82 см, довжина: 65 см, висота: 28 см |
| вага | 18,4 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Тип кресла | геймерское |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 13 900 ₴










