Комод великий на 4 выдвижных ящика колір дуб, bobi

6 900 ₴
- В наличии
- Код: 3618931
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Матеріал | , , Плита ДСП |
| Матеріал | Лицьова сторона: , Плита ДСП, Верхня частина: , Плита ДСП, дно: , Плита ДСП, Бокова сторона: , Плита ДСП, Задня стінка: , Каркас: , Плита ДСП, Поверхня: |
| Шухляда | Лицьова сторона: , Плита ДСП |
| Колір | Білий |
| Особливості шухляди | |
| включає | 4 шухляди |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 81 см, висота: 101 см, глибина: 48 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 51 см, довжина: 112 см, висота: 23 см |
| вага | 49 кг |
| Кількість упаковок | 2 |
| Основные | |
|---|---|
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 900 ₴



