Матрац кровать надувна одномісна Із вбудованим електричним насосом ПВХ із м'яким велюровим покриттям, bobi

4 499 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4700009
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПВХ із м'яким велюровим покриттям. Внутрішня конструкція із стабілізуючих ниток Fibre-Tech®. Із вбудованим електричним насосом. Із сумкою для зберігання. 97х191 см, вис. 46 см
| Розмір | Ширина: 97 см, Довжина: 191 см, Висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 39 см, довжина: 17 см, висота: 37 см |
| вага | 6 кг |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорід) |
| Матеріал покриття | велюр |
| Для щоденного використання | ні |
| Властивості | , Fibre-Tech® |
| Наповнення | Набір для ремонту (латка та клей), Сумка для зберігання |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 2 хвилини |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 970 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Высота | 460 мм |
| Вес | 6 кг |
| Комплектация | |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Основные | |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Комплектация насосом | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 499 ₴




