Матрас одномісний з вбудованим насосом 191см intex, bobi

2 750 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4700019
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вініл із м'яким велюровим покриттям. Із вбудованим електричним насосом. 97х191 см, вис. 30 см
| Розмір | Ширина: 97 см, Довжина: 191 см, Висота: 30 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 17 см, довжина: 37 см, висота: 31 см |
| вага | 4 кг |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорід) |
| Матеріал покриття | велюр |
| Для щоденного використання | ні |
| Властивості | |
| Наповнення | Набір для ремонту (латка та клей) |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 1,5 хвилини |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 970 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 4 кг |
| Основные | |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Комплектация насосом | Да |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intex |
- Цена: 2 750 ₴




