Матрац кровать надувна двумісна 203 см Із вбудованою подушкою та електричним насосом, bobi

3 499 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4705120
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вініл із м'яким велюровим покриттям. Із вбудованою подушкою та електричним насосом. Із сумкою для зберігання. 156х203х39/46 см

| Розмір | Ширина: 156 см, Довжина: 203 см, Висота: 46 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 41 см, довжина: 17 см, висота: 33 см |
| вага | 6,9 кг |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорід) |
| Матеріал покриття | велюр |
| Для щоденного використання | ні |
| Властивості | , Вбудована подушка |
| Наповнення | Латка для ремонту, Сумка для зберігання |
| Живлення | Електрична вилка |
| час надування | 4 хвилини |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 1560 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Высота | 460 мм |
| Вес | 7 кг |
| Комплектация | |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Подушка-подголовник | Да |
| Основные | |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Комплектация насосом | Да |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 499 ₴





