Лаунж стілець садовий сірий (Алюміній та петан багатопозиційний.Складаний), bobi

6 400 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3700141
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та петан. 6-позиційний. Складаний.
| Розмір в зібраному стані | ширина: 58 см, висота: 110 см, глибина: 70 см |
| висота сидіння | 42 |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| вага | 5,5 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Багатопозіційний стілець |
| Функція | 6-позиційний, Складане |
| Обробка | |
| Колір | Сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные | |
|---|---|
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Состояние | Новое |
| Вес | 6 кг |
| Цвет | Серый |
- Цена: 6 400 ₴





