Крісло садове багатопозиційне чорне плетене (штучний ротанг), bobi

6 400 ₴
Минимальный заказ — 2 шт.
Показать все оптовые цены- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: 3710340
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та петан. Багатопозиційний, механізм плавного нахилу спинки. 58х60 см, вис. 111 см

| Розмір в зібраному стані | ширина: 58 см, висота: 111 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Багатопозіційний стілець |
| Функція | Висока спинка, Гідравлічна помпа, Покроковий механізм нахилу спинки |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
- Цена: 6 400 ₴
- Минимальный заказ: 2 шт.





