Стілець садовий лаунж плетене натура (Сталь та петан) , bobi

3 999 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3700065
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сталь та петан. Можна зберігати стопкою. 53х57 см, вис. 82 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 53 см, висота: 82 см, глибина: 57 см |
| висота сидіння | 44 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 53 см, довжина: 61 см, висота: 49 см |
| вага | 6 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: , Сидіння: , ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обробка | |
| Колір | Натура |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет мебели | Натуральный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип плетеного материала | Искусственный ротанг |
- Цена: 3 999 ₴



