Садова лава 110 см із дерева (Промащений хардвуд ), bobi

4 499 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Розмір в зібраному стані | ширина: 110 см, висота: 43 см, глибина: 30 см |
| висота сидіння | 43 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 114 см, довжина: 34 см, висота: 10 см |
| вага | 7 кг |
| Матеріал | Каркас: Деревина евкаліпта, Сидіння: Деревина евкаліпта, ніжки: Деревина евкаліпта |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Розділ | Лава |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Обробка | Промащений |
| Колір | Під дерево |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 1100 мм |
| Материал изготовления | Дерево |
| Тип | Скамья без спинки |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 499 ₴



