Комплект садових меблів (Стіл 160см алюміній та композитне дерево+ 4 кріслаштучний петан Багатопозиці), bobi

43 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: S371424
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл: алюміній та композитне дерево DURAWOOD®. DURAWOOD® - це міцний композитний матеріал із волокон хардвуду (сертифікат FSC) та пластику. 92х160 см, вис. 74 см. Стільці: алюміній та петан. Багатопозиційні, механізм плавного нахилу спинки.
| Розмір в зібраному стані | ширина: 58 см, висота: 111 см, глибина: 60 см |
| висота сидіння | 45 |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , Сидіння: , Підлокітник: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розділ | Багатопозіційний стілець |
| Функція | Висока спинка, Гідравлічна помпа, Покроковий механізм нахилу спинки |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
ХАРАКТЕРИСТИКИ - СТІЛ САДОВИЙ HAGEN 92X160СМ СІРИЙ
| Розмір в зібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 160 см, висота: 74 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 67 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 97 см, довжина: 165 см, висота: 10 см |
| вага | 30 кг |
| Матеріал | Каркас: , Столешня: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутник |
| Обробка | |
| Колір | Сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Искусственный ротанг |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: 43 900 ₴





